Choď na obsah Choď na menu
 


eurona by cerny

15. 3. 2020

 

EURONA by CERNY vyrába ekologicky šetrné prác, upratovacie a kozmetické prostriedky, ktoré neškodí nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Jedná sa o široký sortiment praktických výrobkov každodennej potreby, vhodných aj pre alergikov, astmatikov, osoby trpiace ekzémy, predovšetkým sú obľúbené v rodinách s deťmi, u ľudí s ekologickým zameraním alebo priaznivcom moderného štýlu života a trendy výrobkov.

Všetky výrobky sú šetrné k životnému prostrediu bez obsahu chlóru, formaldehydov a fosfátov. Nikdy neboli testované na zvieratách a sú balené do recyklovateľných materiálov s veľkým dôrazom na ochranu životného prostredia. Produkty sú vyrobené s použitím tých najčistejších a najlepších komponentov, zaručujúcich vďaka originálnym receptúram tie najexkluzívnejšie vlsnimka1234.pngastnosti všetkých výrobkov. Vyberte si z veľkého počtu vôní z pohodlia Vášho domova a spoznajte filozofiu troch radov EURONA by CERNY.

Prednosťou všetkých výrobkov EURONA by CERNY je vysoká účinnosť a pritom jemnosť. Nedochádza k poškodzovaniu čistených povrchov. Účinok je okamžitý. Nezanechávajú žiadne stopy na čistených plochách. Všetky sa jednoducho aplikujú. Úplne bezkonkurenčné je široká paleta vôní, vo ktorý sa produkty vyrába.

Môžete výrazne ušetriť za výrobky, ktoré každý bežne kupuje. Jednoducho objednáte drogérii a kozmetiku priamo od výrobcu a za výhodné veľkoobchodné ceny. Získate nielen možnosť nákupu luxusných pomocníkov, ale aj výrazné úspory peňazí.

Je zaručená 100% garancia kvality = ak Vám výrobok nevyhovuje, máte možnosť ho do 30 dní vymeniť alebo vrátiť, a bude Vám vyplatená celá čiastka späť.

Našim zákazníkom ponúkame trvalo výhodné ceny pri nákupe v e-shope priamo od výrobcu, ďalej navyše pravidelné mesačné akčnej ponuky s ďalšími zľavami! Tovar dostanete až do domov a objednávať môžete v pohodlí Vášho domova, kedykoľvek i on-line.
 

Náhľad fotografií zo zložky pred a po použití výrobkov Eurona