Choď na obsah Choď na menu
 


Rady a odporúčania

17. 4. 2020

Čo získate používaním výrobkov Eurona by Cerny?

 

Pracie prostriedky na biele a svetlé, farbené a pestré, prací gél na čierne a tmavé - veľkou výhodou všetkých pracích prostriedkov firmy Eurona by Cerny je, že obsahujú zložku, ktorá chráni vašu práčku pred usadzovaním  vodného kameňa. Nie je potrebné pridávať ďalšie zmäkčovadlá na ochranu práčky.  

Čistič práčky -  pred použitím našich pracích prostriedkov sa odporúča vyčistiť si svoju práčku od vodného kameňa a rôznych usadenín z tzv. plnidiel, ktoré obsahujú všetky bežne dostupné pracie prostriedky na bežne dostupných prostriedkov na trhu, čo sa o bežných saponátoch nedá povedať.

Čistič kuchýň - odstraňuje mastnotu a nezanecháva stopy na umytom povrchu.

Čistič kúpeľní - príjemne vonia, odstraňuje vodný kameň, kúpeľňa zostáva dlhšie čistá.

Prostriedok na čistenie toaliet - pri pravidelnom používaní, stačí na noc nastriekať a ráno spláchnuť, kefa je prakticky zbytočná.

Čistič okien - šetrí čas, okno zostane dlhšie čisté vďaka filmu, ktorý bráni usadzovaniu prachových častíc.

Okrem týchto praktických výhod je nezanedbateľná úspora vašich financií vďaka vysokým koncentráciám produktov, vďaka zníženiu spotreby energie pri praní a žehlení, vďaka predĺženiu životnosti spotrebičov, životnosti a kvality bielizne.

trhu. Plnidlá sú látky, ktoré majú za úlohu zväčšiť objem pracieho prostriedku, zanášajú práčku a tak znižujú jej životnosť. Naše prostriedky plnidlá neobsahujú!

Aviváž a kondicioner - bielizeň po použití týchto aviváží je vďaka kondicionéru mäkšia, ľahšie sa žehlí a v neposlednom rade bráni vzniku statickej elektriny.

Univerzálny agent s obsahom kyslíka - má široké použitie. Nenahraditeľný pomocník v každej domácnosti - odstraňuje škvrny, bieli, odstraňuje plesne a nánosy v kúpeľniach a sprchovacích kútoch, využíva sa na čistenie odpadov, v kuchyni na ľahké čistenie ťažko dostupných miest (závity na zanesených fľašiach od čaju a pod...)

Univerzálny čistiaci prostriedok - je nekonečný, tzn. že vydrží veľmi dlho, má široké využitie a výborné odmastňovacie vlastnosti.

Prostriedok na ručné umývanie riadu - obsahuje zložku Aloe vera, čím chráni pokožku vašich rúk pred vysušením  a popraskaním - nebudete potrebovať žiadne gumené rukavice. J